Wedding Planner

Każdy ślub i wesele to historia pięknej i wyjątkowej miłości!

Wiem, że dzień ślubu i wesela to ważny i wyjątkowy moment dla każdej Pary Młodej. Doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność i troska o każdy detal, a przede wszystkim o to co najcenniejsze – szczęście i spełnienie marzeń moich Klientów jest dla mnie najważniejsze. W pełni angażuję swoją energię i serce w realizację Twojego ślubu i wesela.

Event Planner

Oferujemy pełne wsparcie organizacyjne i merytoryczne. Pomożemy Ci wybrać prestiżową lokalizację, zadbamy o efektowaną scenografię, wykwintny catering wraz z pełnym wachlarzem atrakcji.

Nasza specjalność:

  • Eventy firmowe i plenerowe
  • Spotkania biznesowe, warsztaty
  • Gale i jubileusze
  • Organizacja wydarzeń dla miast, gmin

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
Wedding Planner

Oferujemy

Zakres usługi

Event Panner
Oferujemy:

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty!

Z kim będziesz współpracować?

Jestem Chinką, mieszkającą w Poznaniu od 15 lat. To tu odnalazłam swoją miłość, pasję i spełnienie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką 3 dzieci, zawodowo spełnioną artystyczną duszą!

Od 7 lat zajmuję się zawodowo dekorowaniem florystycznym wesel, ślubów, różnego rodzaju eventów oraz przestrzeni. Jestem również certyfikowaną konsultantką ślubną co pozwala mi uczynić moją pracę moją wielką pasją!

Dzięki doświadczeniu i wiedzy mogę pomóc w zaplanowaniu i realizacji wszystkich niezbędnych punktów przy organizacji tak ważnego dnia w życiu jakim jest ślub oraz uroczystość weselna.

Zapraszam do współpracy!

Yu Jin

Formularz kontaktowy