Restauracja Sarbinowska

Restauracja Sarbinowska

Zapraszając Państwa do Restauracji i Willi Sarbinowska, zapraszamy do miejsca powstałego ze spotkania dwóch odmiennych kultur. Połączenie wszystkim nam znanych elementów europejskich dopełnione zostały akcentem azjatyckim widocznym nie tylko w koncepcji aranżacji wnętrz i florystyce.

Nasza historia

Sarbinowska to owoc naszej wspólnej pasji do gotowania, ludzi, sztuki i muzyki. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca z pozytywną aurą i duchem tętniącym życiem restauracji.

Nie tylko gdzie można dobrze zjeść, ale także obcować ze sztuką i kulturą. Posłuchać muzyki, uczestniczyć w wystawach i wernisażach oraz spotkaniach z ludźmi sztuki.

Miejsca dla ludzi stworzonych przez ludzi. To dzięki całemu zespołowi, który wkłada od pierwszych dni powstania Sarbinowskiej pełne zaangażowanie i serce można poczuć ducha tego miejsca. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli i tworzą Restaurację i Willę Sarbinowska. Dziękujemy również Tobie, drogi Gościu, bo to dla Ciebie i dzięki Tobie mogło powstać to miejsca, a my możemy realizować nasze największe marzenie.

Yu i Przemek

Szefowie kuchni

Bartosz Fabiś

Rodowity Poznaniak, gotuje od ok. 15 lat . Największym sukcesem zawodowym jest zdobycie tytułu Mistrza Polski 2019 r w konkursie Kulinarny Puchar Polski, najbardziej prestiżowym w naszym kraju. Dla mnie gotowanie to nie praca, to pasja, miłość i styl życia, oddałem się temu całkowicie. Wyznaję zasadę ” jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia” Podchodzę do talerza jak do płótna, dłonie to pędzle, a produkty to farby w połączeniu tego wszystkiego chce tworzyć smaczne „dzieła sztuki” które nie tylko mają cieszyć oko a także być po prostu pyszne. Lubię kuchnię tradycyjną jak i kuchnię lat dzieciństwa z nowoczesnymi akcentami. Jestem otwarty na wszelkie nowości czy smaki. Lubię eksperymentować i nie boję się tego. Metodą prób i błędów przedstawiam swoją wizję i siebie na talerzu.

Michał Kozłowski

Poznaniak z dziada Pradziada, swoją historie w „garnkach” zacząłem od małego, kiedy towspólnie gotowało się z mamą i babcią. Największym sukcesem zawodowym jest zdobycietytułu Mistrza Polski 2019 r w konkursie Kulinarny Puchar Polski oraz tytuł Wielkopolskiegokucharza w tym samym roku. Lubię eksperymentować, nie boje się nowych smaków orazwyzwań. W kuchni najważniejszy jest dla mnie szacunek do produktów, z którymipracujemy.  Uwielbiam Kuchnie tradycyjną w nowej odsłonie a także te w którychwykorzystuje się wiele przypraw, ziół. Chętnie przekazuje zdobyte wiedze młodszemupokoleniu.  Prywatnie kochający mąż i tatuś dwóch dziewczynek.

Wine o'clock / wino & tapasy

Zapraszamy nie tylko do restauracji na pyszne dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, ale i do naszego sklepu z  wyselekcjonowanymi winami z całego świata, domowe i śródziemnomorskie przetwory, tapasy, wypiekany na miejscu świeży i pachnący chleb czy autorskie wyroby cukiernicze.

Dla naszych Gości organizujemy imprezy okolicznościowe – rodzinne i firmowe.
Zachęcamy do korzystania z gotowych pakietów zawierających propozycje menu oraz koncepcję wydarzenia.

Zapraszamy również do zapoznania się z kalendarzem imprez, które odbywają się w restauracji oraz na wiele organizowanych przez Sarbinowską wydarzeń, szczególnie muzycznych.

Chcemy, by Restauracja Sarbinowska stała się miejscem spotkań oraz przestrzenią realizacji lokalnych inicjatyw. Jeśli masz ciekawy pomysł na organizację swojego wydarzenia w Sarbinowskiej,
napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i gotowi do współpracy.

Ze względu na duże zainteresowanie, szczególnie w weekendy,
prosimy o wcześniejsze rezerwacje stolików w restauracji telefonicznie: 538 007 077

Formularz rezerwacji

Restauracja Sarbinowska – rezerwacje stolików

Manager / Sara Kawalec

Organizacja imprez & eventów

tel. 884 700 707 sara@sarbinowska.pl

Willa Sarbinowska - Sara Kawalec