Willa Sarbinowska

Hotel Willa Sarbinowska jest miejscem, w którym atmosferę błogiego wypoczynku uzupełniają smaki naszej restauracji. Oferujemy Państwu komfortowe apartamenty, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących nowoczesne i przytulne wnętrza. Zapewniamy, że decydując się na nocleg w Poznaniu, nie znajdziecie Państwo miejsca lepiej łączącego zalety lokalizacji z jakością obsługi, niż Willa Sarbinowska
Dzięki doświadczeniu Restauracja Sarbinowska doskonale poznaliśmy gust, oczekiwania i potrzeby odwiedzających nas osób. Pokoje w Willa Sarbinowska są zadbane, dostępne w rozsądnej cenie i zawsze gotowe na przyjazd naszych Gości!

Willa znajduje się na ul. Obodrzyckiej 63, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Sarbinowskiej. Położenie Hotelu Willi Sarbinowska umożliwia dogodny dojazd z autostrady A2 i sprawną komunikację w obrębie pobliskich dzielnic – Rataj, Żegrza, Starołęki czy Nowego Miasta. Okolica jest również dobrze skomunikowana z centrum oraz galeriami handlowymi.

Pobyt w Willi Sarbinowska spełni oczekiwania różnych – w tym nawet najbardziej wymagających – osób. Zapoznaj się z dostępnymi pokojami. Wybierz swój ulubiony i zarezerwuj już dziś!

Nasze apartamenty w hotelu w Poznaniu to doskonałe miejsce dla wszystkich odwiedzających stolicę Wielkopolski – zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych. To również bardzo wygodne rozwiązanie dla Gości biorących udział w uroczystościach organizowanych w naszej restauracji.

Pobyt w Willi Sarbinowska spełni oczekiwania różnych – w tym nawet najbardziej wymagających – osób.

Zapoznaj się z dostępnymi pokojami.

Wybierz swój ulubiony i zarezerwuj już dziś!

Formularz rezerwacji