Przyjęcia okolicznościowe

Elegancki wystrój sali bogaty w zieleń, dekoracje tworzące niepowtarzalny klimat Restauracji Sarbinowska to owoc pasji właścicielki Yu.

Od początku istnienia Sarbinowskiej zajmuje się organizacją, zarządzaniem projektami eventowymi dla biznesu oraz gości indywidualnych kładąc nacisk na walory estetyczne, aranżacje, dekoracje wydarzeń.

W ramach planowania przyjęć zapewniamy:

Pomoc w organizowaniu przyjęć okolicznościowych w tym z szczególnym naciskiem na wesela i śluby.

Bogatą ofertę florystyczną.

Usługi aranżacyjne i dekoratorskie.

Przyjęcia firmowe

Przyjęcia firmowe

Restauracja Sarbinowska to również świetne miejsce na zorganizowanie udanej imprezy firmowej.

Obsługujemy najróżniejsze firmowe imprezy okolicznościowe – przyjęcia, spotkania biznesowe, konferencje czy prezentacje.

To w Sarbinowskiej w komfortowych warunkach przeprowadzisz szkolenie dzięki osobnej, zamkniętej i w pełni wyposażonej sali konferencyjnej.

Przyjęcia rodzinne

Przyjęcia rodzinne

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i spotkania rodzinne. Wnętrza Sarbinowskiej pomieszczą aż 80 osób, możesz więc spokojnie zaprosić naprawdę całą rodzinę i przyjaciół!

Dzieci nie będą się nudzić dzięki specjalnej, przeznaczonej tylko dla nich strefie zabaw, a dorośli będą mogli cieszyć się spotkaniem przy pysznym posiłku i lampce wybornego wina.

W cieplejszych porach roku zapraszamy także na patio i ogródka – wieczorami niezwykły klimat tworzą dwa ogniska, przy których można się ogrzać i zrelaksować w blasku naturalnego światła!

Wesela

Wesela

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w Restauracji & Willa Sarbinowska. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu dlatego oferujemy profesjonalną obsługę przy planowaniu, organizacji i realizacji przyjęcia weselnego.

Nasze doświadczenie gwarantuje autorskie dania, rzetelną obsługę, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Elegancji wystrój sali bogaty w zieleń oraz ogródek tworzą niepowtarzalny klimat przyjęć okolicznościowych.

Catering

Catering

Uwielbiasz smak naszych potraw? Teraz możesz zaskoczyć swoich gości. Catering z Sarbinowskiej może towarzyszyć każdej organizowanej przez Ciebie imprezie.

Przyjęcie rodzinne, impreza firmowa, konferencje, eventy, bankiety czy imprezy okolicznościowe we wskazanym przez Ciebie miejscu w Poznaniu lub w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Jeden powód dla którego warto zamówić catering?

Ty też możesz być gościem na swoim przyjęciu i czerpać z niego przyjemność.

Zapraszamy do współpracy i wypełnienia formularza.

Formularz rezerwacji